Prípadová štúdia: vysávací systém pre hliníkové špony na pantografe

Nový vysávač prachu vytvorený na odsávanie hoblín

Priemyselný vysávač prachu DU-PUY víta nový produkt. Po Dedust 30 a 50 vznikol Dedust 110 11KW. Ideálny na regeneráciu jemného prachu a odsávanie hoblín, ako je PVC alebo hliník, tento vysávač prachu môže byť integrovaný do existujúcich výrobných liniek a nakonfigurovaný pre prispôsobenie sa potrebám zákazníka.

Vysávač prachu navrhnutý spolu so zákazníkom

Aké potreby má zákazník?

Zákazník vyrába hliníkové regále s rôznymi otvormii, podľa pokynov jeho zákazníka. Za týmto účelom používa pantograf s 10 metrovou pracovnou doskou, ktorý je schopný spracovávať rovnako dlhé hliníkové pracovné dosky. Hlavné dierovanie a spracovanie hliníka vytvárajú kovové hobliny, ktoré sa musia vysávať v reálnom čase, aby sa umožnilo konštantné a účinné spracovanie hliníka.

Problémom procesu tvorby bol systém extrakcie. V skutočnosti sa hliníkové lupienky prepravujú cez veľmi dlhú hadicu. Preto, aby sa zaručilo čo najefektívnejšie čistenie pracovných povrchov, bolo nevyhnutné vyhodnotiť všetky možné trajektórie hadíc a hoblín.

Riešenie DUPUY? Priemyselný vysávač prachu Dedust 110

Dva odsávacie otvory s priemerom 100 mm boli nainštalované okolo vyvrtávacej hlavy, aby sa štiepky vybrali priamo zo zdroja. Tieto dva sacie otvory sú spojené sacou hadicou s priemerom 150 mm. Takže hadica sleduje hlavu zberača po celej ploche. Mobilita hadice je uľahčená a bezpečná vďaka špeciálnej 10-metrovej trolejové reťazi, ktorá umožňuje, aby sa hadica pohybovala s hlavou bez udusenia alebo porezania.

Na druhej strane tejto sacej hadice je nový vysávač prachu Dedust 110 11KW. Vďaka svojmu vysokému prúdeniu vzduchu môže tento vysávač odstrániť z pracovnej dosky pantografu aj najväčšie hliníkové hobliny bez toho, aby bolo potrebné prerušiť pracovné procesy. Materiál sa potom automaticky vykladá do vriec big-bag na prenos.

blog-pripadova-studia-dupuy

Návrh, prispôsobenie a spracovanie:

tri výhody DUPUY Vacuum Tailor Made

Aké sú výhody DUPUY Dedust 110 11KW?

Perfektná implementácia vysávača v závode zákazníka, jeho jednoduché používanie, jeho úplne automatizovaný cyklus od nasávania až po vyprázdňovanie vo veľkých vreciach robí tento vysávač prachu integrovaným, praktickým a výkonným produktom. Vďaka tomuto automatickému procesu musí zákazník iba vymeniť vrecia big-bag, keď sú plné hoblín a pokračujú v práci s hliníkom.

Prečo zveriť DUPUY Vaše problémy s odsávaním?

Náš tím zaručuje maximálnu efektívnosť vášho výrobného procesu, vyššiu kvalitu hotového výrobku, menšiu údržbu liniek vo všeobecnosti a väčšiu bezpečnosť pri práci. DU-PUY vytvára svoje stroje, ktoré sa spoliehajú na potreby svojich zákazníkov po preštudovaní potrieb pracovného prostredia.

Technické vlastnosti

  • Depresia: 800 mmh20
  • Prietok vzduchu: 3000 m3 / h
  • Samočistiaci filter 40 m2
  • Zberná kapacita: 400l
  • Vrecovanie: Jednoduché a rýchle Big-BAG
  • Indikátor maximálnej hladiny a automatický systém vyprázdňovania

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie