Prípadová štúdia: vysávací systém pre hliníkové špony na pantografe

Nový vysávač prachu vytvorený na odsávanie hoblín

Priemyselný vysávač prachu DU-PUY víta nový produkt. Po Dedust 30 a 50 vznikol Dedust 110 11KW. Ideálny na regeneráciu jemného prachu a odsávanie hoblín, ako je PVC alebo hliník, tento vysávač prachu môže byť integrovaný do existujúcich výrobných liniek a nakonfigurovaný pre prispôsobenie sa potrebám zákazníka.

Vysávač prachu navrhnutý spolu so zákazníkom

Aké potreby má zákazník?

Zákazník vyrába hliníkové regále s rôznymi otvormii, podľa pokynov jeho zákazníka. Za týmto účelom používa pantograf s 10 metrovou pracovnou doskou, ktorý je schopný spracovávať rovnako dlhé hliníkové pracovné dosky. Hlavné dierovanie a spracovanie hliníka vytvárajú kovové hobliny, ktoré sa musia vysávať v reálnom čase, aby sa umožnilo konštantné a účinné spracovanie hliníka.

Problémom procesu tvorby bol systém extrakcie. V skutočnosti sa hliníkové lupienky prepravujú cez veľmi dlhú hadicu. Preto, aby sa zaručilo čo najefektívnejšie čistenie pracovných povrchov, bolo nevyhnutné vyhodnotiť všetky možné trajektórie hadíc a hoblín.

Riešenie DUPUY? Priemyselný vysávač prachu Dedust 110

Dva odsávacie otvory s priemerom 100 mm boli nainštalované okolo vyvrtávacej hlavy, aby sa štiepky vybrali priamo zo zdroja. Tieto dva sacie otvory sú spojené sacou hadicou s priemerom 150 mm. Takže hadica sleduje hlavu zberača po celej ploche. Mobilita hadice je uľahčená a bezpečná vďaka špeciálnej 10-metrovej trolejové reťazi, ktorá umožňuje, aby sa hadica pohybovala s hlavou bez udusenia alebo porezania.

Na druhej strane tejto sacej hadice je nový vysávač prachu Dedust 110 11KW. Vďaka svojmu vysokému prúdeniu vzduchu môže tento vysávač odstrániť z pracovnej dosky pantografu aj najväčšie hliníkové hobliny bez toho, aby bolo potrebné prerušiť pracovné procesy. Materiál sa potom automaticky vykladá do vriec big-bag na prenos.

blog-pripadova-studia-dupuy

Návrh, prispôsobenie a spracovanie:

tri výhody DUPUY Vacuum Tailor Made

Aké sú výhody DUPUY Dedust 110 11KW?

Perfektná implementácia vysávača v závode zákazníka, jeho jednoduché používanie, jeho úplne automatizovaný cyklus od nasávania až po vyprázdňovanie vo veľkých vreciach robí tento vysávač prachu integrovaným, praktickým a výkonným produktom. Vďaka tomuto automatickému procesu musí zákazník iba vymeniť vrecia big-bag, keď sú plné hoblín a pokračujú v práci s hliníkom.

Prečo zveriť DUPUY Vaše problémy s odsávaním?

Náš tím zaručuje maximálnu efektívnosť vášho výrobného procesu, vyššiu kvalitu hotového výrobku, menšiu údržbu liniek vo všeobecnosti a väčšiu bezpečnosť pri práci. DU-PUY vytvára svoje stroje, ktoré sa spoliehajú na potreby svojich zákazníkov po preštudovaní potrieb pracovného prostredia.

Technické vlastnosti

  • Depresia: 800 mmh20
  • Prietok vzduchu: 3000 m3 / h
  • Samočistiaci filter 40 m2
  • Zberná kapacita: 400l
  • Vrecovanie: Jednoduché a rýchle Big-BAG
  • Indikátor maximálnej hladiny a automatický systém vyprázdňovania