Referencie

Od roku 2005 poskytujeme našim zákazníkom kompletné služby v Oblasti priemyselného vysávania. Od roku 2010 až dodnes sme jednotkou na trhu v počte realizovaných systémov centrálneho vysávania pre domácnosti a priemysel.

Na žiadosť zákazníkov sme naše služby po  roku 2010 rozšírili aj o kompletnú realizáciu vzduchotechnikychladenia.

Dodnes sme predali tisíce centrálnych vysávačov.

Výber niekoľkých našich zaujímavých referencií:


kruh-Majolika-Modra-SmartsystemsHotel Majolika Modra

Našim prvým väčším priemyselným riešením je centrálne vysávanie priestorov v Hoteli Majolika Modra v roku 2007. Ide o historickú budovu podobnú bratislavskému hradu. Systém umožňuje vysávanie dvom pracovníkom naraz. Vysávané sú všetky priestory a poschodia budovy. Systém pracuje dodnes bez porúch 5kw/400V.

 

 


kruh-Bioenergy-Bardejov-smartsystemsElektráreň Bioenergy v Bardejove

V tom čase najväčšia elektráreň na štiepku v strednej Európe. Ide o vysávanie všetkých priestorov vrátane vnútra technológie pod opláštením kotlov aby sa znížila prašnosť a zabránilo požiaru s vysokou efektívnosťou.

 

 

 


kruh-Bioenergy-Toolcany-smartsystemsElektráreň v Topoľčanoch

Podobná realizácia s ešte väčším rozvodom a výkonom 7kw /400V

 

 

 

 


kruh-RWE-smartsystemsTepláreň KA-contracting – skupina RWE v Banskej Bystrici

Ide o zaujímavú vysoko produktívnu technológiu vysávania sadzí vo výbušnom prostredí so zariadením pre automatizované čistenie trubkovníc. Naša firma kompletne realizovala celú dodávku a prevádzkovatelia sú mimoriadne spokojný. 

 

 

 


kruh-serverovna-smartsystemsServerovňa v Nitre vo firme Mühlbauer

Systém je navrhnutý tak, že pri výpadku jednej chladiacej jednotky sa automaticky zapne druhá /15 kw chladiaci výkon/.

 

 

 


kruh-smartsystems-narodny-domSlovenské komorné divadlo

V Národnom dome Slovenského Komorného Divadla v Martine vysávame dvoma centrálnymi systémami, tak aby priestory javiska a hľadiska mohli byť vysávané súčasne dvomi pracovníkmi rýchlo, šetrne a bezprašne.

 

 

 


 

CTA-kontaktujte-nas-2

 


kruh-smartsystems-vrutkySlovenská Národná knižnica

Návrh a kompletná realizácia systému pre vysávanie nebezpečného prachu zo starých kníh pri ručnom aj automatizovanom čistení za pomoci polo-automatov. Osadené sú dva plne bezúdržbové priemyselné vysávače s automatickým čistením približne 8 kw/400 V .

 

 

 


kruh-smartsystems-presovBudova kresťanskej koinomie

Dodávka dvoch priemyselných jednotiek cca 7Kw 230/400 V pre efektívne bezprašné vysávanie všetkých priestorov.

 

 

 


 


kruh-smartsystems-kalnaVysávanie v Kalnej nad Hronom 2018

V roku 2018 sme realizovali vysávanie prachu a obilia na triedičke obilia. Použili sme  uzemnený kovový priemyselný centrálny rozvod a vysávač s automatickým čistením a vysýpaním. Realizácia je prevedená pre výbušné prostredie v triede ATEX 22. cca 6Kw/400V

 

 


kruh-smartsystems-klinVysávanie v Kline nad Bodrogom 2018

Nedávno sme dodali jedoduchý priemyselný vysávač pre  vysávanie prachu a obilia na triedičke a v sklade obilia. Ide o mimoriadne jednoduchý a lacný vysávač pre odstránenie prachu. Samozrejme v triede ATEX 22 so zodpovedajúcim príslušenstvom.

 

 

Klin1

Klin2 


kruh-smartsystems-piskotyVýroba piškót 2018

Realizácia nerezového uzemneného rozvodu pre vysávanie prachu pri vážení a balení. Jeden centrálny vysávač s výkonom cca 4KW s vhodne zvoleným separátorom na naše prekvapenie postačuje pre vysávanie 4 miest pre balenie a 4 miest pre váženie piškót. Podarilo sa to dosiahnuť reguláciou výkonu pomocou guľových ventilov na baličkách a vhodne zvolenom rozvode.   

 

 


kruh-smartsystems-chemosvitVysávanie výroby obalov Chemosvit 2018

Realizácia centrálneho vysávania v novej hale na výrobu obalov v Chemosvite. Namontovali sme cez 300 m potrubného rozvodu upevneného systémom Hilti. Rozvod má 17 zásuviek. Invertorový vysávač s automatickým čistením stlačeným vzduchom o výkone 12 KW. 

 

 

 


Chladenie a dokúrenie tlačiarne Michelangello v Nitre

Výkonné chladenie výrobnej technológie a udržiavanie stabilnej teploty pre dosiahnutie presnej tlače. Mimo výroby sú chladené aj skladové a kancelárske priestory.


Slovenská technická univerzita Bratislava 2005

V roku 2005 sme realizovali vysávanie „tajomných častíc“ výskumného laboratória, neskôr rozširovali potrubný rozvod.


Slovenská národná Banka

Je jedným z najväčších projektov, kde bolo inštalovaných 64 kusov centrálnych vysávacích jednotiek. Spolupracujeme s firmou Tectum s.r.o. na údržbe zariadení dodaných už v roku 2000.


Slovenská technická univerzita Bratislava 2014

V roku 2014 sme realizovali systém vysávania vysoko čistých priestorov nového laboratória. Úroveň čistoty uvedeného priestoru je len na niekoľkých špičkových pracoviskách na Slovensku. Systém bol zabudovaný do podlahy. Pred každým vstupom boli naši technici dekontaminovaný a oblečený ako kozmonauti.


 

CTA-kontaktujte-nas-2