O nás

logo-dupuy-smartsystems-300SMART Systems s.r.o. bola založená v roku 2005. Od začiatku sa špecializujeme na vysávanie, centrálne vysávanie a priemyselné vysávanie. V tejto oblasti poskytujeme kompletné služby, návrh a výber zariadenia, dodanie a sprevádzkovanie, samozrejme aj záručný a pozáručný servis.

V neskoršom období sme na žiadosť zákazníkov rozšírili svoje pôsobenie aj na chladenie a vetranie s rekuperáciou tepla. Všetky technológie, ktoré predávame majú za ciel:

  • zlepšiť prostredie v budovách alebo výrobných halách
  • zvýšiť produktivitu práce
  • často dokážu pomôcť zabrániť pracovným úrazom prípadne požiarom

Už veľa rokov sme najúspešnejšia firma zaoberajúca sa predajom centrálnych vysávačov na Slovensku.

Našu ponuku v oblasti vysávania sme rozšírili o priemyselné vysávače Dupuy. Z pohľadu našich zákazníkov ide o mimoriadnu značku, ktorá perfektne dopĺňa náš sortiment.

 

CTA-kontaktujte-nas-2

 

SMART systems ponúka aj tieto riešenia

smartsystem-centralne-vysavace smartsystem-rekuperacia-a-vetranie smartsystem-tepelne-cerpadlasmartsystem-klimatizaciasmartsystem-priemyselne-vysavanie smartsystem-chladenie-serverovni

 

Hlavné výhody pre zákazníkov sú:

  • dupuy-foto-05Mimoriadna odolnosť a vhodnosť pre nasadenie v priemysle.
  • Prestížne motory Ametek alebo výhradne v Taliansku vyrobené motory na 400V. Aj vďaka tomu môžeme na rozdiel od konkurencie dokázať skutočný výkon motora.
  • Väčšina modelov je vyrobená tak aby zniesla aj hrubé, často nešetrné zaobchádzanie.
  • Dupuy je dynamická firma, ktorá dokáže prispôsobiť vysávač priamo podľa požiadavky zákazníka.
  • Fantastický pomer cena/kvalita, vďaka dodávkam priamo od výrobcu s nami konkurencia len ťažko udrží krok.
  • Všetky ceny máme zverejnené, naši zákazníci sa môžu spoľahnúť na seriózne jednanie a vždy dobré ceny. Vďaka tomu vieme ponúknuť techniku za dobré ceny aj malým zákazníkom, ktorý nekupujú veľké množstvá a potrebujú len jeden alebo dva vysávače.

 

Zabezpečujeme servis na celom území Slovenska

Naše realizácie nájdete v objektoch družstiev, teplárňach, elektrárňach, tlačiarňach, serverovniach a mnohých ďalších priemyselných výrobách. Každoročne rastieme, tržby nám  rastú každým rokom o ¼, tento rok plánujeme rast predaja o 30%, čo sa nám zatiaľ darí plniť.

Tešíme sa na spoluprácu. Môžete sa spoľahnúť, že Vám výborne poradíme!

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie