Nový priemyselný vysávač W2: Sila vysoká filtrácia a kompaktnosť

DU-PUY je hrdý na to, že predstavuje nový priemyselný vysávač W2 na prachové nečistoty

DU-PUY je hrdý na to, že predstavuje nový priemyselný vysávač W2 na prachové nečistoty; je to výsledok 40-ročných skúseností a know-how. W 2 môže pracovať v akomkoľvek priemyselnom prostredí vďaka svojej manévrovateľnosti a vysokému výkonu. W 2 dosahuje to najlepšie vo farmaceutickom, chemickom a agro-potravinárskom sektore; vďaka mnohým funkciám.

W 2: silné a kompaktné sanie

Napriek svojim kompaktným rozmerom (55x63x115 cm) má charakteristiku vysokovýkonného vysávača: 2 obtokové motory s výkonom 1000 W, maximálnu depresiu 2400 mm.H3O a prietok vzduchu 400 M3 / h. Tento vysávač sa neobáva žiadnej výzvy: W 2 môže nasávať kvapaliny, tuhé látky alebo prach, a to aj súčasne a uložiť usadený materiál v nádobe o objeme 40 litrov s možnosťou použitia odpadových vriec.

Vysávač určený na zjednodušenie čistenia pracovného prostredia

W 2 ponúka nielen silný a polyvalentný sací výkon. Tento priemyselný vysávač je navrhnutý ako globálne riešenie, ktoré vám umožní drasticky zvýšiť produktivitu pracovného prostredia. Z tohto dôvodu dizajnéri DU-PUY integrovali štandardne do tohto stroja:

  • brzdy kolies pre maximálnu stabilitu počas prevádzky;
  • ľahko oddeliteľná nádoba na zjednodušenie vyprázdnenie nasávaného materiálu,
  • ručná trepačka filtra, ktorá zaručuje maximálnu účinnosť filtrovania

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie