Nový rad vysokovýkonných priemyselných vysávačov

Výkonné a všestranné priemyselné vysávače

Skonštruované čeliť najťažším výzvam. Odolné voči akémukoľvek prostrediu

Po 10 mesiacoch výskumu a vývoja je spoločnosť DU-PUY hrdá na to, že zaviedla svoju novú líniu výrobkov pre ťažké aplikácie: HEAVY DUTY VACUUM CLEANERS. Tieto vysávače sú navrhnuté tak, aby ich bolo možné používať v priemyselných prostrediach s ťažkou prácou, a to v mobilnej verzii (namontovanej na vozidle) alebo v pevnej forme.

Výkonné sanie pre ťažké použitie

Dva štandardné modely ponúkajú motory s výkonom od 22 kW do 37 kW. Obzvlášť vhodné na odsávanie granulovaných, ťažkých a veľkých materiálov, tieto priemyselné vysávače dosahujú svoje najlepšie výsledky v zlievarňach, cementárňach alebo na staveniskách.

Inovácia a flexibilita

Sila nie je nič bez génia. Z tohto dôvodu inžinieri spoločnosti DU-PUY vytvorili vysávače, ktoré zaručujú jednoduché a efektívne použitie:

  • Kapacita: Rad Heavy Duty je schopný zozbierať až 1140 litrov nasávaného materiálu;
  • Univerzálnosť: Tieto vysávače môžu byť pripojené k potrubnej sieti alebo môžu byť použité pre mobilnú použitie inštalovanú na nákladných autách;
  • Bezpečnosť: Tieto priemyselné vysávače obsahujú indikátor maximálnej hladiny a automatický systém odsávania.
  • Účinnosť: Každým použitím zjednodušuje život pracovníkov. Kontrolné dvierka filtra a automatické čistenie impulzov s reverznými tryskami umožňujú týmto vysávačom vždy udržiavať maximálny výkon. Klapkový ventil umožňuje jednoduché a rýchle vyprázdňovanie.
  • Prepravovateľnosť: Vďaka vhodným hákom je možné tieto silné stroje transportovať pomocou vysokozdvižného vozíka alebo žeriavu.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie