Nový rad vysokovýkonných priemyselných vysávačov

Výkonné a všestranné priemyselné vysávače

Skonštruované čeliť najťažším výzvam. Odolné voči akémukoľvek prostrediu

Po 10 mesiacoch výskumu a vývoja je spoločnosť DU-PUY hrdá na to, že zaviedla svoju novú líniu výrobkov pre ťažké aplikácie: HEAVY DUTY VACUUM CLEANERS. Tieto vysávače sú navrhnuté tak, aby ich bolo možné používať v priemyselných prostrediach s ťažkou prácou, a to v mobilnej verzii (namontovanej na vozidle) alebo v pevnej forme.

Výkonné sanie pre ťažké použitie

Dva štandardné modely ponúkajú motory s výkonom od 22 kW do 37 kW. Obzvlášť vhodné na odsávanie granulovaných, ťažkých a veľkých materiálov, tieto priemyselné vysávače dosahujú svoje najlepšie výsledky v zlievarňach, cementárňach alebo na staveniskách.

Inovácia a flexibilita

Sila nie je nič bez génia. Z tohto dôvodu inžinieri spoločnosti DU-PUY vytvorili vysávače, ktoré zaručujú jednoduché a efektívne použitie:

  • Kapacita: Rad Heavy Duty je schopný zozbierať až 1140 litrov nasávaného materiálu;
  • Univerzálnosť: Tieto vysávače môžu byť pripojené k potrubnej sieti alebo môžu byť použité pre mobilnú použitie inštalovanú na nákladných autách;
  • Bezpečnosť: Tieto priemyselné vysávače obsahujú indikátor maximálnej hladiny a automatický systém odsávania.
  • Účinnosť: Každým použitím zjednodušuje život pracovníkov. Kontrolné dvierka filtra a automatické čistenie impulzov s reverznými tryskami umožňujú týmto vysávačom vždy udržiavať maximálny výkon. Klapkový ventil umožňuje jednoduché a rýchle vyprázdňovanie.
  • Prepravovateľnosť: Vďaka vhodným hákom je možné tieto silné stroje transportovať pomocou vysokozdvižného vozíka alebo žeriavu.